Şıra

  • Şıra

Genel Bilgi

Taş dibekte çekirdekleriyle ezilen dalında kurutulmuş siyah öküzgözü üzümlerinden yaptığımız özel şıramız, kebabımız icad edilip servis edildiğinden beri vazgeçilmez bir içeceği olmuştur. Bilimsel araştırmalar sonucunda siyah kuru üzümün içinde sindirim sistemini çalıştıran ve de sağlıklı tutan inülin maddesi olduğu ortaya çıkmıştır. Siyah kuru üzümün tane sap kısmında (çilesinde), çekirdeğinde ve kabuklarında bulunan resveratrol madde (antioksidan) yağlı bileşiklerin kılcal damarlarda birikmesini engellemekte ve kanı sulandırmaktadır. Siyah kuru üzümün içinde Hemoglobin hücrelerin oluşmasında gerekli olan demir ve potasyum maddesi bol miktarda vardır. Tatlandırıcı ve kimyasal madde yoktur ve de pastörize edildiğinden asla alkol içermez. Çocuklar için de çok faydalı gazsız içecektir.

Başustamız Yavuz İskenderoğlu İskender Döner kebabımızı en güzel İskender Şıra eşliğinde yenilmesini tavsiye etmektedir. Günlük hazırlanır ve taze servis edilir.

Yeni ürettiğimiz şeker ilavesiz şıramızı denemeyi lütfen unutmayın.

Hayat Hikayesi
Hayat Hikayesi
İskender Efendinin ortanca oğlu Süleyman İskenderoğlu’nun üçüncü oğlu olan Yavuz İskenderoğlu, 24.03.1949 tarihinde Bursa’da doğmuştur.

Devamını Okuyun...
  • Türkçe
  • English
Copy Right © 2013 İskender ® Yavuz İskenderoğlu Ltd. Şti. All Right Reserved.

İletişim formu

 
 
 
 
 
 

İnsan Kaynakları Formu

Kişisel Bilgiler

 

İş Deneyimleriniz

 

Şirketimizde Ne Tür Bir Görev Talep Ediyorsunuz

 
 
 

Öneri Formu